2017 Trendleri

Yeni yılın ilk pazartesi gününde boş durmak yok. 2017′ de karşımıza çıkacak trendler neler hemen bakmamız lazım 🙂 Benim gibi moda aşıkları varsa bu yazıyı dikkatlice okusun, okusun ki 1 adım önde başlayalım.

Önümüzde ki dönemlerde çizgilerin hakim olacağı bir trend bizi bekliyor. Renkli çizgileri bol bol göreceğimiz ceketler, etekler ve bluzlar kombinlerimizi tamamlayacak.

 

2017 yılının bir rengi olacaksa o da sarı olacak benden söylemesi 🙂 Açık sarı, koyu sarı derken sarının bütün tonları bahar trendin de içimizi açacak bir renk. Sarı zor bir seçim olsa da dolabımızda bu renge yer ayıralım derim ben. Canlı bir sarı, kahve tonlarıyla rahatlıkla dengelenebilir unutmayın 🙂

2016′ da bol bol omzu açık elbise olsun, bluz olsun hatta gömlekte bile gördüğümüz detaylar vardı. Bu sezon yine omuzlarda benzer bir detay trend olma yolunda. Sadece yaz aylarında sınırlı kalmayan omzu açık kıyafetler her mevsime uygun hale geldi diyebilirim.

Yine 2016′ da sıkça elbiselerde rastladığımız valon detayları yerini kesik şekilde açılan ve uçuşan kol detaylarına bırakıyor.

2015 yılında ki trend kısa bir süre sonra yine geldi. Hepimizin kurtarıcısı olan beyaz gömlek elbiseleri hiç bekletmeden geri çıkartıyoruz. “Yaz aylarında giyilebilecek ve şıklık sağlayabilecek en şık parça nedir?” diye sorsalar beyaz gömlek elbiseler derim. Bir de bronz tende harikalar yaratıyor tabii ki 🙂

Kaydet

Kaydet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir