2020 Sonbahar-Kış Modası

New York, Londra, Milan ve Paris Moda Haftası derken Corona virüse rağmen bir moda haftası sezonunu daha geride bıraktık. Şimdi diyeceksiniz ki “Pelin köy yanıyor sen ne anlatıyorsun” 🙂  Ama hayat devam ediyor. Bütün önlemlerimizi aldıktan sonra daha önce ne yapıyorsak onu yapmaya devam ediyoruz. 2020 sonbahar kış sezonunda hangi trendlerin öne çıktığına birlikte göz atalım istedim. Alışveriş listeniz için yardımcı olur belki 🙂

Son birkaç sezona damga vuran kabarık kollar her türlü kombini havalı hale getirebilecek trendlerden bir tanesi. Önümüzdeki sezonunda minimalizmin pek yeri yok gibi. Volümlü organze elbiseler ve transparan şifonlarla kabarık kollar bu sezon daha zengin hale geliyor.

Bu yılın favorilerinden pelerin ve pançoları bolca göreceğiz. Pelerin kollu ceketler, trençkotlar ve kabanlar kombinleri tamamlayacak.

HM

Zara

MangoMachka

Bu yıl püsküller, tüylü kabarık montlar, kürkler her yer saçak saçak 🙂 Rengarenk oversize kürklerle de bir miktar abartıya kaçacağız.

ZaraHM

Geçen yılın favori dekoltesi “cutout” dediğimiz oyuklar bu yılda devam ediyor.  Özellikle köprücük kemiğini vurgulayan oyuklar çabasız seksi görüntülerin başını çekecek. Göğüste, belde, hatta pantolonlarda bile oyuklara rastlamak mümkün.

Bershka

İpekyol

Trendyol
 


 


Oxxo

Twist

 

Oxxo

 

Birkaç sezondur ekoseli kombinler dolaplarımızda yer alıyor. Ne zaman bitecek derseniz bu sezon daha buralarda olacak 🙂 Üstelik bu sezon sadece takım elbiseler ve kabanlarla değil etek, elbise, tulum ne varsa gardırobumuza dahil olacak.

Bershka

Koton 
Mango
Trendyol 
Mudo
Twist 

http://Pelin Kudret

Alışveriş ve İndirim haberleri için  : http://pelorinacom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir