Favoriler

Önceden favori yazılarını hiç aksatmadan yazardım ama kullandığım ürünlere sarıp bittikçe sürekli yenisini alıp devam ettiğim için ürünler pek değişmiyor 🙂 Yeni alıp deneyip memnun kaldığım ürünlerden bahsedip ortaya karışık bir ürün karmasıyla baş başa bırakacağım sizi.

2 adet keşfedip severek kullandığım rujları paylaşacağım sizinle.

Pastel Day Long Lipcolor No: 15

Wet n wild MegaLast Liquid Catsuit Lipstick Rebel Rose

Loreal Mucizevi yağ hakkında bilmediğiniz şey yok sanırım. Herkesin kullanarak öve öve bitiremediği ürünü bende aldım kullanmaya başladım ve sanırım bu kadar adından sıkça söz ettirmekte haklı bir ürünmüş. Elime 2-3 damla damlatıp cildime uygulaığımda hem kokusu hem yağlı yağlı bir his bırakmaması harika birşey. Vaad ettiği şekilde nemlilik, canlılık ve parlaklık sağlıyor. Şimdilik bu iki ürünü severek kullanıyorum. Cildimde olumsuz bir reaksiyon göstermedi.

Hergün saçlarımı düzleştirin biri olarak, bakımınıda asla ihmal etmiyorum. İnce telli bir yapıya sahip olduğu için hemen kırılmaya müsait. Ama uzun zamandır kullandığım  The Body Shop’ın Grapeseed Glossing Serum’u  Üzüm çekirdeği özlü serum. Nem kaybını ve saç uçlarının çatallaşıp kırılmasını önleyen bu serum hem saçın matlığını alıyor hem de saçınızın ucundaki kırıkları sürekli kestirmek zorunda almıyorsunuz. Şimdiden uyarayım kokusu bağımlılık yapıyor,bu kadar güzel kokan saç serumu görmedim! Haftada 2 kez nemli saça 2 damla şeklinde uyguluyorum ve 1 yıldır kullanıyorum, bitmek üzere.

Bir diğer ürün ise Repairing Treatment Wax. Ürün banyo esnasında uygulanan çoğunuzun Watsons Türkiye raflarında denk geldiği saç maskesi. Bu maskenin bir çok çeşidi var avokadolusundan tutun bira mayalısına kadar.Bendeki ürün ballı olanı.Bu ürünün sevdiğim yanı gramajı.Fiyatına kıyasla kutudaki ürün miktarı çok ve uzun süre kullanılabiliyor.Fakat  ben bu maskeyi saç kremi niyetine her banyoda uyguluyorum.Tek dikkat ettiğim nokta saç diplerine değdirmemem.Saç kremlerini genel olarak sadece saç uçlarına uygulamak gerekiyor,yoksa maalesef dökülmeyi hızlandırabiliyor.

Saçlarımla çok uğraştığımı söylemiştim 🙂 Düzleştiricinin ısısına karşı ise Elseve Huile Extra Colorvive Saç bakım yağını uyguluyorum.

Şimdilik favoriler bu kadar. Yeni şeyler keşfettikçe paylaşacağım 🙂

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir