Pelorina’da Plaj Çantası Hazırlıkları

Tatil için son hazırlıklarımızı yaparken, bavullarımız neredeyse hazırken son olarak bir kontrol etmenizi tavsiye ederim. Güneş kreminiz, güneş gözlüğünüz, havlunuz, terliğimiz, kimonunuz ve daha bir çok detay. Belki yeni parçalar eklemek isteyebilirsiniz 🙂 Plaj stilimizi beraber belirleyelim istedim. Linklerin üzerine tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Önerilere geçmeden önce herkes iyi bayramlar ve iyi tatiller diliyorum 🙂

Olmazsa olmazım, anahtar parçamız tabii ki plaj çantamız. Gün boyunca ihtiyaç duyacağımız şeyleri koyabileceğimiz rahat bir model seçebiliriz. Gerçi bir bayanın çantasında yok yok ama olsun 🙂 Plaj çantası seçerken güneş altında çok fazla kalacağını unutmayın. Rengi güneşte solmayacak bir çanta seçmeye özen göstermenizi öneririm.

Pera Bulvarı

Trendyol

Penti

Lidyana

Denizden çıktıktan sonra tüm gün tiril tiril size eşlik edecek bir diğer parça ise elbise. Açıkçası benim şuan favorim Trendyol Milla ürünleri. Kendimde bir çok modeli tercih ettim. Tatil dönüşü yazımda bir çok kombini sizlerle paylaşıyor olacağım 🙂

Trendyol

Trendyol

Trendyol

Bonprix

Lidyana

Şapkalar sadece bir aksesuar değil aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan bir parça. Birbirinden güzel ve şık bikinileri kombinlemek için en önemli eşya.

Mango

Penti

Trendyol

 Penti

Bu yıl mayolar da olduğu gibi havlularda da sloganlı seçenekler bir hayli trend. Çantanızı ağırlaştırmayan havluları seçmenizi tavsiye ederim.

Rasperytime

Trendyol

Oysho

Lidyana

Bu yıl terliklerin çıkış yaptığı bir yıl oldu desek yeridir. Plaj terliklerinde de yine harika modeller var.

Penti

Penti

 Boyner

Trendyol

Ve son olarak asla ve asla güneşe krem sürmeden çıkmayın. Bunun için kendi kullandığım Leke Karşıtı ve Güneş Koruyucu ROC ürününü önerebilirim.

Buğday tenli olduğum için çabuk bronzlaşabiliyorum ve bunun yanında da Garnier Yoğun Bronzlaştıcı Yağını kullanıyorum.

Tekrardan herkese iyi tatiller.

İnstagramdan beni takip etmeyi ve yaz çekilişime katılmayı unutmayın 🙂

Pelin Kudret

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir