Pool&Port Party!

Hoşgeldin Ağustos, merhaba pazartesi, selam sevgili takipçilerim 🙂 Geçtiğimiz Cumartesi bol etkinlikli bir gün geçirdim, zamanla da yarıştım desem yeridir. Detaylara girmeden önce Biletix’ te genellikle etkinlikleri takip ederim ve bir çoğuna da gitmeye çalışırım. Eylül ayında oldukça güzel organizasyonlar var bir bakın derim. 


Metropool Party Series 30 Temmuz’da Hilton’da oldukça eğlenceli geçti. İstanbul’ da kalanlar için iyi bir alternatif oldu diyebilirim. Esin Övet’in ev sahipliğini yaptığı partiye Deniz Akkaya, Soner Sarıkabadayı,Linet, Oben Budak,Ecem Gürsel,Mert Davran gibi bir çok tanıdık sima katıldı. Bir diğer serisi 7 Ağustos’ ta gerçekleşecek. Mayonu, şortunu kap, şehrin merkezinde havuz ve partinin tadını çıkar 🙂 
Blogger Ajans davetlisi olarak katıldığım parti oldukça keyifli geçti.

Mayo & Kimono: H&M 
Şort: Mango
Sandalet: Melissa 

Bir sonra ki durağım ise Point Otel Barbaros’ ta ki  heliportta gerçekleşen Nike “Sonsuza Kadar Koş” etkinliği oldu. Saat 20:00 seansını seçerek hem güneşin batışını hem karanlığı aynı anda yaşadım. Benim için harika bir deneyimdi. Tüm İstanbul ayaklarının altında ve sen o manzaraya, o sonsuzluğa karşı bütün var gücünle koşuyorsun. Hayatımızda kaç kez helikopter pistinde koşabiliriz ki?


Bu koşuda  NIKE LUNAREPIC FLYKNIT serisini keşfetme şansıda yakaladım. Hafif ve nefes alabilen, hassas lazer işlemi uygulanmış Lunarlon orta tabanı oldukça rahat. 

Mutlu bir Ağustos ayı geçirmeniz dileğiyle, bir sonra ki yazı da görüşmek üzere 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir