Trend Alarmı: Kovboy Botlar

2020’nin ilk trend yazısıyla yeni yıla giriş yapıyorum. Bu yılda yine birbirinden tarz, trend ürünleri, moda ve alışveriş haberini bir sürü güzel yazıda paylaşmak  dileğiyle 🙂

70’lerin kovboy botları, trend olduğu günden bu yana evrilerek günümüze geldi. Her duruma ayak uydurmasıyla da tercih sebebi olan botlar, gündüzden geceye geçiş sağlamak için en trend ipucu diyebilirim. Bende kombinlerin anahtar parçası kovboy botlarını mercek altına alalım dedim. Kot pantolondan deri eteğe pek çok farklı parça ile kombinleyebileceğiniz kovboy botları arasında alışılmış siyah ve toprak tonların yanı sıra kırmızı gibi iddialı renkler de var.

Mango’nun sezonda  öne çıkan uzun tül elbiseler, kadife pantolonlar ve  beyaz jeanleri  kovboy botları ile kombinleniyor. Siyah ve toprak tonların yanı sıra mavi gibi pastel renkler de dikkat çekiyor.

Pelin Özfırıncı’nın markası Pelin’in Ayakkabıları her bütçeye uygun alternatifler sunan ve benimde sıkça tercih ettiğim bir marka. Tasarımcı bu sezonun trendi kovboy temasını hem kendi markasının özel ürünleri hem de Çağla Şikel ile yaptığı iş birliğinden doğan bir koleksiyonla yorumladı.

Bu yılı da modaya uygun ve şık geçirmek istiyorsanız beni takip etmeyi unutmayın. İyi senelere hepinizeee 🙂

https://www.instagram.com/pelinkudret/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir